Як довго чухається вітрянка у дітей і дорослих?

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...

Реклама


Вітряна віспа – захворювання інфекційного типу, що супроводжується підвищеною температурою тіла, а також наявністю висипань на шкірному покриві. Прийнято вважати, що це виключно дитяча хвороба. Насправді, така недуга може виникнути у будь-якої людини, проте у 70% випадків виникає в дітей від 2 до 12 років. Після того, як хворий повністю одужує, його організм починає виробляти специфічні антитіла, що перешкоджають подальшому розвитку інфекції.

Спровокувати вітряну віспу може вірус Варіцелла-Зостер, який передається повітряно-краплинним або контактним шляхом. У рідкісному випадку дитина отримує інфекцію від матері під час пологів – відбувається це лише у тому випадку, якщо жінка перехворіла вітрянкою під час вагітності. В таких випадках значно зростає ризик розвитку серйозних ускладнень. У дитини можуть виникнути затримки в розвитку, а також серйозні відхилення у формуванні внутрішніх органів.

Реклама


Як довго чухається вітрянка у дітей і дорослих?

Як довго чухається вітрянка у дітей і дорослих?

Скільки триває хвороба?

Вітряна віспа, або вітрянка, — захворювання, яке може виникнути у людини абсолютно в будь-якому віці. Статистика показує, що неприємні відчуття, викликані цією інфекцією, не тривають більше 10 днів. Проте все залежить від тяжкості ураження: у дітей всі симптоми хвороби можуть пройти набагато швидше, у дорослих – дискомфорт триватиме близько 3 тижнів. Однак при нормальному та комплексному лікуванні нові висипання перестають з’являтися через 5-8 днів.

Точно сказати, скільки триває свербіж при вітряній віспі у дорослих, не зможе ні один лікар. На цей параметр впливає величезна кількість чинників. Пам’ятайте, чим повнішою буде ваша медикаментозна терапія, тим вищий шанс, що вітрянка пройде для вас більш безболісно. Проте у дорослому віці, незважаючи на вибране лікування, вітрянка приносить своєму власникові величезний дискомфорт. Він закінчиться тільки тоді, коли у людини перестануть з’являтися нові висипання.

Чи можна акуратно чесати вітрянку?

Чи можна акуратно чесати вітрянку?

Чи можна акуратно чесати вітрянку?

Чесати вітрянку категорично заборонено. Справа в тому, що вміст пухирів – вкрай небезпечна рідина. Саме вона може стати причиною появи нових висипань, які неодмінно приведуть до нової хвилі хвороби. Також розчесані і травмовані папули назавжди залишать на вашому шкірному покриві численні дефекти. Крім того, при надриві таких бульбашок збільшується ризик інфікування рани, через що можуть виникнути серйозні ускладнення.

При попаданні бактерій в область рани, людина ризикує зіткнутися з серйозними ускладненнями, з якими їй доведеться боротися на протязі багатьох років. З цієї причини ви повинні зробити все можливе для недопущення розчісування і травмування пухирів. Уникнути цього вийде лише в тому випадку, якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації лікаря і регулярно обробляти шкірний покрив спеціальними засобами.

Як відволіктися, якщо через вітрянку тіло сильно свербить?

Як відволіктися, якщо через вітрянку тіло сильно свербить?

Як відволіктися, якщо через вітрянку тіло сильно свербить?

Якщо ви не знаєте, скільки днів свербить вітрянка, запитайте про це у свого лікаря. Звичайно, він не зможе дати вам точний результат, проте наближені цифри назвати все-таки зможе. На час хвороби постарайтеся себе чим-небудь зайняти, щоб постійно не думати про сильне свербіння шкірного покриву. Однак для цього не варто вибирати активні ігри чи заняття спортом, які тільки спровокують посилене потовиділення і тільки підвищать свербіж.

Щоб зменшити дискомфорт, спробуйте приймати прохолодний душ щогодини. Однак тривалість водних процедур не повинна перевищувати 5 хвилин. Також позбутися від сверблячки допоможуть антигістамінні препарати або седативні засоби. Однак при дискомфорті, який цілком можливо терпіти, їх краще не приймати. На час лікування не забувайте повністю дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Реклама


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *